Hakkımızda - Meat'ng Steakhouse

Hikayemiz

Hayatınızdaki hiçbir karşılaşma tesadüfi değildir.

O yüzden tanıştığınız insanların yüzüne dikkatlice bakın. Bir gün hayatınızın en önemli parçası haline gelebilirler. Tıpkı, bugün Erkan ve Nihat şefin bir araya geldiği gibi. Yolları bundan yaklaşık 25 sene önce, askerde, hava kuvvetlerinde vatani görevini yaparken kesişti iki arkadaşın.

Sonrasında her ikisi de gerek yurt içinde gerek yurt dışında birçok elit restoranda şef olarak görev aldı. Ortak bir hayal kurdular. Bir gün kendi restoranlarını açmak. Hayal kurmak kadar güçlü bir itici güç var mı hayatta? Siz hayal kurun sonra bütün kapılar açılır o yolda. Öyle de oldu.

Bugün, her metrekaresinde yılların emeği ve tecrübesini yansıtmak adına Meat’ng Steakhouse markasını kurdular. Her aşamasında, her detayında özenlice düşündüler, tasarladılar ve uyguladılar. 25 yıllık deneyim sonucu müşterilerini çok iyi tanıyan Erkan ve Nihat Şef yenilikçi ve lezzetli menüleri ile karşınızda. Hümaniter ve evrensel ilkeler ışığında, insan sağlığına hassasiyetli, doğaya karşı sorumlu, kaliteli gıda ürünlerini, sektördeki yenilikleri, güler yüzlü ve samimi hizmeti siz değerli misafirlerimize sunmak için oradalar, kendi yerlerinde; Etiler Meat’ng Steakhouse’da